// -->

Frissítve: 2011.06.03. 16:42

Versenyeken eredménnyel szereplő diákjaink névsora 1995 - 2005

2001-02\92 Játékos sportverseny Budapesti Bajnokság VI. hely csapat .
2005-2006\04 Kerületi pados váltó I. hely csapat .
2005-2006\05 Kerületi pados váltó I. hely csapat .
2005-2006\06 Kerületi pados váltó II. hely csapat .
2005-2006\07 Kerületi pados váltó III. hely csapat .
2001-02\51 CSIVIT 2002 III. hely csapat .
2001-02\53 Kerületi elsősegély V. hely csapat .
2001-02\57 Kerületi Csapody Vera verseny V. hely csapat .
ˇ99-2000\14 Kerületi Diák Olimpia II. hely csapat 1 osztályos csapat
ˇ99-2000\51 Budapesti Tornaverseny IV.-XI. hely csapat 1.-4. évf. tornacsapat
2000-01\106 Kerületi alsós színjátszó verseny I. hely csapat 1.c osztály
ˇ97-98\83 Kerületi alsós sportverseny II. hely csapat 1.o
ˇ99-2000\13 Kerületi Diák Olimpia II. hely csapat 2. osztályos csapat
ˇ97-98\84 Kerületi alsós sportverseny II. hely csapat 2.o
2000-01\60 Zrínyi Ilona matematika verseny IX. hely csapat 3.a
2001-02\134 NAP mezei futó verseny II. hely csapat 3.c-4.c fiúi
ˇ97-98\85 Kerületi alsós sportverseny III. hely csapat 3.o
ˇ99-2000\12 Kerületi Diák Olimpia I. hely 3.osztályos csapat
2004-05\28 Kerületi fiú labdarúgó verseny I. hely csapat 4. Korcsoport
ˇ99-2000\15 Kerületi Diák Olimpia III. hely csapat 4. osztályos csapat
2000-01\36 Fogászati és Testápolási Vöröskeresztes Verseny V.régió III. hely csapat 4.a
2000-01\35 Fogászati és Testápolási Vöröskeresztes Verseny V.régió II. hely csapat 4.b
2000-01\33 Fogászati és Testápolási Vöröskeresztes Verseny V.régió I. hely csapat 4.c
2001-02\131 NAP mezei futó verseny II. hely csapat 4.c lányok
ˇ97-98\86 Kerületi alsós sportverseny I. hely csapat 4.o
2001-02\129 Kerületi Kispályás Focibajnokság I. hely csapat 5.-6. évfolyam fiúi
2001-02\132 NAP mezei futó verseny II. hely csapat 5.-6. évfolyam lányai
ˇ97-98\91 Kispályás labdarúgó verseny IV. hely csapat 5.-6. O
ˇ99-2000\52 Budapesti Tornaverseny X. hely csapat 5.-8. évf. tornacsapat
ˇ99-2000\45 „Közvetlen környezetünk a XVII. Kerület” kerületi környezetvédelmi verseny V. hely csapat 5.a csapata
ˇ99-2000\46 „Közvetlen környezetünk a XVII. Kerület” kerületi környezetvédelmi verseny VII. hely csapat 5.c csapata
2001-02\135 NAP mezei futó verseny III. hely csapat 5.c csapata
2003-04\43 Kerületi Csapody Vera verseny III. hely csapat 5b csapat
ˇ99-2000\99 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat 6.o lánycsapat
ˇ97-98\74 Kerületi mezeifutás III. hely csapat 6.o lányok
2001-02\130 Kerületi Kispályás Focibajnokság II. hely csapat 7.-8. évfolyam fiúi
2001-02\133 NAP mezei futó verseny I. hely csapat 7.-8. évfolyam lányai
ˇ97-98\90 Kispályás labdarúgó verseny I. hely csapat 7.-8. O
ˇ97-98\92 Nagypályás labdarúgó verseny IV. hely csapat 7.-8. O 
ˇ97-98\76 Kerületi mezeifutás II. hely csapat 7.o fiúk
ˇ97-98\75 Kerületi mezeifutás II. hely csapat 7.o lányok
ˇ97-98\77 Kerületi mezeifutás I. hely csapat 8. o fiúk
2000-01\37 Fogászati és Testápolási Vöröskeresztes Verseny V.régió II. hely csapat 8.c
ˇ98-99\147 Kerületi nagypályás foci bajnokság III. hely csapat 8.o fiúk
2001-02\125 "Meseváros" országos rajzpályázat I. hely Adamcsek Nikolett
ˇ98-99\57 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Albert Balázs 4.c
2003-04\18 Kerületi helytörténeti verseny I. hely csapat Aljielati Sziham Petra 8a
2001-02\107 Kerületi egyéni történelemverseny VI. hely Aljlielati Sziham Petra 6a
2002-03\26 Kerületi történelemverseny V. hely Aljlielati Sziham Petra 7a
2002-03\30 Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny IV. hely Aljlielati Sziham Petra 7a
2003-04\16 Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny V. hely Aljlielati Sziham Petra 8a
2003-04\37 Kerületi Mérei Ferenc biológiaverseny II. hely Aljlielati Sziham Petra 8a
2000-01\38 Területi Tornaverseny II. hely csapat alsó
ˇ99-2000\19 Területi Tornaverseny I. hely csapat alsós csapat
ˇ99-2000\20 Területi Tornaverseny V. hely csapat alsós csapat
2001-02\109 Területi Tornaverseny IV. hely csapat alsós csapat
2001-02\117 Budapesti Tornaverseny IV. hely csapat alsós csapat
2002-03\18 Országos Meghívásos Diákolimpia VIII. hely csapat alsós csapat
2002-03\21 Területi Tornaverseny II. hely csapat alsós csapat
2002-03\22 Területi Tornaverseny V. hely csapat alsós csapat
2005-2006\70 Országos Réthy Sándor Emlékverseny (torna) III. hely csapat alsós csapat
2005-2006\72 Országos Rákoskerti Tornakupa V. hely csapat alsós csapat
2000-01\61 Budapesti Torna Diákolimpia V. hely csapat alsós és felsős  csapat
2001-02\18 Kerületi szorobán verseny VI. hely Angyal Krisztián 4.a
ˇ95-96\18 Kerületi kémia verseny III. hely Angyal Nikolett 8.o
2005-2006\68 Kerületi Csapody Vera verseny III. hely csapat Anker Márton 5a
2003-04\34 Kerületi V. Szorobánverseny III. hely Anker Pálma 3a
2005-2006\67 Kerületi Csapody Vera verseny III. hely csapat Anker Pálma 5a
2004-05\40 Kerületi szorobán verseny IV. hely Antal József 1b
2004-05\47 Kerületi pados váltó II. hely csapat Antal József 1b
ˇ99-2000\118 Zrinyi Ilona Országos matematikaverseny körzeti fordulója okleveles Apáthy Péter 7.b
ˇ99-2000\50 Kerületi angol verseny (nem tagozatos kat.) VI. hely Apáthy Péter 7.b
2004-05\18 Budapesti Tornaverseny II. hely csapat Argyelán Eszter 3c
2004-05\76 Kerületi mezei futóverseny I. hely Argyelán Eszter 3c
2004-05\78 Országos Tornaverseny VI. hely csapat Argyelán Eszter 3c
2001-02\81 Kerületi ének verseny III. hely Bacsek Roland 2b
2003-04\09 Kerületi népdaléneklő verseny oklevél Bacsek Roland 4b
2003-04\39 Kerületi Könyvtári verseny I. hely Bacsek Roland 4b
2004-05\61 Kerületi Társasének Verseny I. hely Bacsek Roland 5b
ˇ98-99\91 Csecsemőgondozó verseny 5. régió I. hely csapat Bacsó Orsolya 7.b
ˇ98-99\94 Budapesti Csecsemőgondozó Verseny II. hely csapat Bacsó Orsolya 7.b
ˇ98-99\27 Zrínyi Ilona matematika verseny 45. hely Bajka Zalán 3.b
ˇ98-99\13 Kerületi váltóverseny I. hely csapat Bajor Ágnes 2.c
2001-02\43 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Bajor Ágnes 5.c
2000-01\69 N.A.P Diákolimpia Mezei Futóverseny III. hely Bakk Gábor
2001-02\24 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Bakk Gábor 3.c
2002-03\42 NAP mezei futóverseny I. hely Bakk Gábor 4c
2002-03\25 Kerületi történelemverseny III. hely Bakk Lilla 7c
ˇ98-99\101 Területi Vöröskeresztes verseny III. hely csapat Balla Dávid 7.c
ˇ98-99\36 Vöröskeresztes verseny II. hely csapat Balla Klára 3.c
ˇ99-2000\103 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat Balla Klára 4.c
ˇ99-2000\108 Kerületi atlétikai verseny II. hely Balla Klára 4.c
ˇ99-2000\43 „TEHETSÉG” komplex tanulmányi verseny V. hely Balla Klára 4.c
ˇ98-99\192 Kerületi mezeifutás III. hely Balogh Magdolna 8.c
2001-02\20 Kerületi szorobán verseny V. hely Bana Kinga 4.b
2000-01\84 Kerületi Tűzvédelmi Verseny III. hely csapat Barabás Noémi 4b
2003-04\32 Nemzetközi Karateverseny Nagyvárad II. hely Baran Attila 5
2004-05\73 Kerületi váltó verseny II. hely Baran Tímea 3a
ˇ98-99\171 Kerületi mezeifutás II. hely csapat Barkóczi Péter 8.b
ˇ98-99\48 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Barna Csilla 4.c
ˇ98-99\58 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat Barna Csilla 4.c
ˇ98-99\62 Kerületi tornaverseny III. hely csapat Barna Csilla 4.c
ˇ98-99\65 Budapesti tornaverseny V. hely csapat Barna Csilla 4.c
ˇ98-99\70 Kerületi háromtusa III. hely csapat Barna Csilla 4.c
2000-01\2 Kerületi atlétikai verseny III. hely Barna Csilla 6.c
2000-01\94 NAP Atlétikai Bajnokság III. hely  Barna Csilla 6.c
ˇ99-2000\81 Polgárvédelmi Területi Ifjúsági verseny V. hely csapat Barta Tamás 6.a
2000-01\79 Kerületi Tűzvédelmi Verseny III. hely csapat Barta Tamás 7a
2001-02\58 Polgárvédelmi Területi Ifjúsági verseny V. hely csapat Barta Tamás 8.a
2001-02\89 Kerületi technika verseny I. hely csapat Barta Tamás 8a
ˇ98-99\130 Kerületi vöröskeresztes "Győzzön az egészség" verseny IV. hely csapat Bató Annabella 8.a
ˇ98-99\133 Kerületi Helytörténeti vetélkedő V. hely csapat Bató Annabella 8.a
ˇ98-99\135 Kerületi kosárlabda bajnokság III. hely csapat Bató Annabella 8.a
ˇ98-99\136 Budapesti kézilabda verseny III. hely csapat Bató Annabella 8.a
ˇ98-99\137 Országos "Budapest arcai" vetélkedő III. hely csapat Bató Annabella 8.a
ˇ98-99\129 Kerületi vöröskeresztes "Győzzön az egészség" verseny IV. hely csapat Belvári Viktória 8.a
ˇ98-99\134 Budapesti kézilabda verseny III. hely csapat Belvári Viktória 8.a
ˇ98-99\175 Kerületi kézilabda  I. hely csapat Berényi Szilvia 8.c
ˇ98-99\176 Kerületi kosárlabda bajnokság III. hely csapat Berényi Szilvia 8.c
ˇ98-99\177 Kerületi atlétikai verseny II. hely Berényi Szilvia 8.c
ˇ98-99\178 Budapesti kézilabda verseny III. hely Berényi Szilvia 8.c
2001-02\122 "Meseváros" országos rajzpályázat II. hely Biczó Fruzsina
2001-02\127 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely Biczó Nikolett
2001-02\38 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Biczó Nikolett 8.b
2004-05\37 Kerületi szorobán verseny III. hely Blahó Boldizsár 1b
ˇ98-99\4 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Bodnár Henriett 1.c
2004-05\22 Kerületi matematikaverseny VII. hely Bodnár Henriett 3.c
2005-2006\11 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat Bodnár Henriett 7.c
2004-05\23 Területi Zrínyi M matematikaverseny II. hely Bogye Balázs
2003-04\22 Zrinyi Ilona Országos matematikaverseny körzeti fordulója III. hely Bogye Balázs 3a
2003-04\33 Kerületi V. Szorobánverseny II. hely Bogye Balázs 3a
2004-05\42 Kerületi szorobán verseny IV. hely Bogye Balázs 4a
2004-05\89 Kerületi pados váltó II. hely csapat Boros Kristóf 1c
2000-01\11 Kerületi ének és furulyaverseny - furulyaduó II. hely Borsi Zsófia 2.a
2001-02\5 Kerületi Hangszerkészítő verseny I.hely Borsi Zsófia 3.a
ˇ99-2000\120 Kerületi milleniumi 6 fordulós történelemverseny IV. hely csapat Borsos Tímea 6.a
ˇ99-2000\73 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. II. hely csapat Borsos Tímea 6.a
2001-02\172 Kerületi Budapest-ismereti csapatverseny II. hely csapat Borsos Tímea 8.a
2001-02\59 Polgárvédelmi Területi Ifjúsági verseny V. hely csapat Borsos Tímea 8.a
ˇ98-99\105 Kerületi matematikaverseny VI. hely Boszkovics Bálint
ˇ97-98\69 Zrinyi Ilona Országos matematikaverseny körzeti fordulója   Boszkovics Bálint 5.
ˇ96-97\9 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő I. hely csapat Bozóki Ferenc 8.o
ˇ95-96\04 Budapesti Herman Ottó Biológia verseny III. hely Bödör Anikó
ˇ95-96\16 Kerületi kémia verseny I. hely Bödör Anikó 8.o
ˇ98-99\82 Kerületi tornaverseny IV. hely Bödör Katalin 6.c
ˇ99-2000\129 Kerületi milleniumi 6 fordulós történelemverseny X. hely csapat Bödör Katalin 7.c
ˇ99-2000\59 Csecsemőgondozó verseny 5. régió IV. hely csapat Bödör Katalin 7.c
ˇ99-2000\69 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. I. hely csapat Bödör Katalin 7.c
ˇ99-2000\88 Kerületi Csapody Vera Természetismereti verseny III. hely csapat Bödör Katalin 7.c
2000-01\73 Rákosmenti Helytörténeti Verseny II. hely csapat Bödör Katalin 8.c
2000-01\85 Kerületi Társadalomismereti Verseny I. hely csapat Bödör Katalin 8.c
2002-03\11 Kerületi Könyvtári verseny III. hely csapat Böszörményi Barbara 7a
2002-03\24 Kerületi történelemverseny I. hely Böszörményi Barbara 7a
2003-04\17 Kerületi helytörténeti verseny I. hely csapat Böszörményi Barbara 8a
2000-01\108 Kerületi technika verseny V. hely csapat Böszörményi Imre 8.b
ˇ96-97\18 Kerületi rajzverseny II. hely Budai Dániel
ˇ99-2000\42 Kerületi Kaán Károly természettudományi verseny VI. hely Budai Dániel 4.c
2000-01\118 Kerületi Csapody Vera verseny III. hely csapat Budai Dániel 5c
2001-02\54 Kerületi Kaán Károly természettudományi verseny V. hely Budai Dániel 6.c
2003-04\27 Országos Diákolimpia Vívás I. hely Budai Dániel 8.c
2000-01\21 Harry Potter rajzpályázat III. hely Budai Dorina 3.c
2001-02\126 "Meseváros" országos rajzpályázat III.hely Budai Dorina 3.c
2005-2006\41 Kerületi helytörténeti verseny IV. hely csapat Budai Dorina 8.c
2005-2006\53 Budapesti Csecsemőgondozó Verseny II. hely csapat Budai Dorina 8c
2005-2006\58 Budapesti Csecsemőgondozó Verseny III. hely csapat Buna Adelina 7d
ˇ99-2000\58 Csecsemőgondozó verseny 5. régió III. hely csapat Burda Csilla 7.c
ˇ99-2000\90 Kerületi Csapody Vera Természetismereti verseny III. hely csapat Burda Csilla 7.c
ˇ98-99\50 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Busák Tímea 4.c
ˇ98-99\59 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat Busák Tímea 4.c
ˇ98-99\72 Kerületi háromtusa III. hely csapat Busák Tímea 4.c
ˇ97-98\71 TIT Országos Feladatmegoldó verseny 59. hely Bűtösi Dóra 7.a
ˇ97-98\70 TIT Országos Feladatmegoldó verseny 56. hely Bűtösi Péter 5.c
ˇ96-97\3 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. hely Bűtösi Zsolt
ˇ95-96\14 Kerületi kémia verseny II. hely Bütösi Zsolt 7.o
2003-04\40 Kerületi Könyvtári verseny I. hely  Cho Okhwa Anna 4b
2005-2006\31 Kerületi felsős könyvtári verseny I. hely csapat Cho Okhwa Anna 6b
2005-2006\30 Kerületi alsós könyvtári verseny I. hely csapat Cho Teaun Sándor 4b
ˇ96-97\8 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő I. hely csapat Czeglédi Norbert 8.o
ˇ99-2000\79 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. III. hely csapat Czetka Krisztina 6.c
ˇ98-99\16 Kerületi váltóverseny I. hely csapat Czetka Orsolya 2.c
2000-01\64 N.A.P Diákolimpia Mezei Futóverseny I. hely Czetka Orsolya 2.c
2001-02\32 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Czetka Orsolya 5.c
ˇ96-97\1 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. hely Czirbesz Béla 7.b
ˇ97-98\1 Budapesti Hevesy György kémiaverseny VII. hely Czirbesz Béla 8.b
ˇ97-98\26 Kerületi Hevesy György kémiaverseny V. hely Czirbesz Béla 8.b
ˇ97-98\67 Zrinyi Ilona Országos matematikaverseny körzeti fordulója   Czirbesz Béla 8.b
2005-2006\33 Kerületi felsős könyvtári verseny I. hely csapat Czvjetko Marcsin Tímea 6b
2002-03\12 Kerületi Könyvtári verseny III. hely csapat Csanády Vilmos 7.b
ˇ97-98\40 Kerületi Csapody Vera természetismereti verseny  I. hely csapat Csenki F 7.c
2001-02\52 Kerületi néptáncverseny III. hely csapat Csicseri csoport
ˇ97-98\15 Alsó tagozatos néptáncverseny különdíj csapat Csicseri néptánccsoport
2000-01\111 Kerületi néptánc verseny II. hely csapat Csicseri néptánccsoport
ˇ98-99\66 Kerületi néptáncverseny II. hely Csicseri néptánccsoport 4.c
ˇ97-98\14 Alsó tagozatos színjátszóverseny I. hely csapat Csiribiri színjátszókör
2000-01\107 Kerületi alsós színjátszó verseny II. hely csapat Csiribiri színjátszókör
2002-03\49 Országos Színjátszó Fesztivál I. hely csapat Csiribiri színjátszókör
2003-04\28 Művészeti Fesztivál I. hely csapat Csiribiri színjátszókör
2005-2006\69 Országos Weöres Sándor Színjátszó Találkozó bronz minősítés Csiribiri színjátszókör
ˇ98-99\37 Kerületi színjátszó verseny II. hely csapat Csiribiri színjátszókör 3.c
ˇ98-99\99 Területi Vöröskeresztes verseny III. hely csapat Csizi Réka 7.c
ˇ98-99\6 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Csorba Nikolett 1.c
2001-02\4 Kerületi ének verseny I. hely csapat D.Dudorászó-Hosszú Renáta 4.a
2001-02\2 Kerületi ének verseny I. hely csapat D.Dudorászó-Hricsovinyi Dóra 4.a 
2001-02\1 Kerületi ének verseny I. hely csapat D.Dudorászó-Molnár Dorina 4.a 
2001-02\3 Kerületi ének verseny I. hely csapat D.Dudorászó-Pálhidi Móni 4.a
2004-05\50 "Nálatok laknak-e állatok" kerületi rajzpályázat Különdíj Daragó Norbert 1b
2002-03\61 NAP atlétikai összesített verseny II. hely Daru Bence 2c
ˇ98-99\34 Területi Vöröskeresztes verseny II. hely csapat Dávid Ottilia 3.c
ˇ98-99\38 Kerületi atlétikai verseny III. hely Dávid Ottilia 3.c
ˇ98-99\73 Kerületi háromtusa III. hely csapat Dávid Ottilia 3.c
ˇ99-2000\102 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat Dávid Ottília 4.c
2000-01\76 Kerületi atlétikai verseny II. hely Dávid Ottilia 5.c
2000-01\40 Területi Tornaverseny III. hely Dávid Ottília 5.c
2000-01\93 NAP Atlétikai Bajnokság III. hely Dávid Ottília 5.c
2001-02\104 Kerületi egyéni történelemverseny III. hely Dávid Ottília 6.c
2001-02\42 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Dávid Ottília 6.c
2004-05\44 Kerületi szorobán verseny IV. hely Dedák Norbert 1a
2004-05\69 Kerületi pados váltó II. hely csapat Dévényi Dániel 2a
ˇ99-2000\6 Kerületi alsós énekverseny III. hely csapat Diadalos Dudások
ˇ99-2000\5 Kerületi alsós énekverseny II. hely csapat Diadalos Dudorászók
2003-04\04 Kerületi népdaléneklő verseny II. hely csapat Diadalos Dudorászók 3a
2001-02\80 Kerületi ének verseny I. hely csapat Diadalos Dudorászók 4a
ˇ98-99\74 Kerületi tornaverseny IV. hely Dóczi Tímea 7.b
ˇ98-99\75 Területi Vöröskeresztes verseny III. hely Dóczi Tímea 7.b
2004-05\02 Kerületi angol nyelvű honismereti vetélkedő I. hely csapat Dudás Brigitta 7a
ˇ98-99\163 Kerületi fizikaverseny III. hely csapat Dudás Norbert 8.b
2003-04\05 Kerületi népdaléneklő verseny II. hely csapat Dudások
2003-04\08 Kerületi népdaléneklő verseny III. hely csapat Dudorászók 2a
ˇ97-98\61 Kerületi népdalverseny csoportos éneklés kategória II. hely Énekkar
2000-01\119 Kerületi Tornaverseny III. hely Erdélyi Andrea
2000-01\120 Budapesti Tornaverseny IV. hely Erdélyi Andrea
ˇ98-99\52 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Erdélyi Andrea 4.c
ˇ98-99\60 Kerületi tornaverseny III. hely csapat Erdélyi Andrea 4.c
ˇ98-99\63 Budapesti tornaverseny V. hely csapat Erdélyi Andrea 4.c
2001-02\48 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Erdélyi Andrea 7c
2001-02\93 Kerületi Nyelvünkben élünk Verseny III. hely Erdélyi Andrea 7c
ˇ99-2000\115 Kerületi matematikaverseny VIII. hely Erdélyi Norbert 7.b
ˇ99-2000\117 Varga Tamás Országos matematikaverseny II. forduló Erdélyi Norbert 7.b
ˇ99-2000\119 TIT Országos Matematika-pontverseny 46. hely Erdélyi Norbert 7.b
ˇ99-2000\132 Hevesy György Országos Kémia Verseny Budapesti Fordulója V. hely Erdélyi Norbert 7.b
ˇ99-2000\28 Kerületi Hevesy György kémiaverseny I. hely Erdélyi Norbert 7.b
ˇ99-2000\29 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. hely csapat Erdélyi Norbert 7.b
ˇ99-2000\3 Kerületi Kazinczy F Szépkiejtési verseny II. hely  Erdélyi Norbert 7.b
ˇ99-2000\64 Budapesti Hevesy György Kémiaverseny VI. hely Erdélyi Norbert 7.b
ˇ99-2000\9 Kerületi szavaló verseny Különdíj Erdélyi Norbert 7.b
2000-01\49 Kerületi kémia verseny II. hely Erdélyi Norbert 8.b
2000-01\58 Zrínyi Ilona matematika verseny XXV. hely Erdélyi Norbert 8.b
2004-05\90 Kerületi német tanulmányi verseny IV. hely Farkas Erzsébet 7c
2005-2006\03 Kerületi német tanulmányi verseny IV. hely Farkas Erzsébet 8c
2005-2006\40 Kerületi helytörténeti verseny IV. hely csapat Farkas Erzsébet 8c
ˇ96-97\21 Kerületi Kazinczy Ferenc Szépkiejtési verseny III. hely Farkas Tímea 6.a
ˇ97-98\63 Kerületi prózamondó verseny III. hely Farkas Tímea 7.a
ˇ98-99\138 Országos "Budapest arcai" vetélkedő III. hely csapat Farkas Tímea 8.a
ˇ98-99\140 Kerületi Helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Farkas Tímea 8.a
2003-04\23 Budapesti Vörösmarty Versmondó verseny III. hely Farkas Vivien 6a
2003-04\26 Kerületi Petőfi Versmondó verseny III. hely Farkas Vivien 6a
2004-05\09 Kerületi versmondó verseny III. hely Farkas Vivien 7a
2000-01\68 N.A.P Diákolimpia Mezei Futóverseny II. hely Farkas Zsuzsa 7.c
ˇ99-2000\76 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. III. hely csapat Farkas Zsuzsanna 6.c
2001-02\35 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Farkas Zsuzsanna 8.c
2003-04\25 Kerületi Petőfi Versmondó verseny I. hely Fazekas Ádám 4b
ˇ97-98\36 Kerületi Csapody Vera természetismereti verseny  I. hely csapat Fazekas Károly 7.c
2005-2006\12 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat Fazekas Vivien
ˇ95-96\09 Kerületi alsós vers- és prózamondó verseny II. hely Fehér András 3.o
ˇ96-97\13 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Fehér Szilvia 6.a
ˇ98-99\111 Kerületi Csillagászati verseny VI. hely csapat Fehér Szilvia 8.a
ˇ98-99\124 Országos "Budapest arcai" vetélkedő III. hely csapat Fehér Szilvia 8.a
ˇ98-99\125 Kerületi Helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Fehér Szilvia 8.a
ˇ98-99\76 Kerületi kézilabda  I. hely csapat Fejes Viktória 6.c
ˇ98-99\77 Kerületi atlétikai verseny II. hely Fejes Viktória 6.c
ˇ98-99\78 Budapesti kézilabda verseny III. hely csapat Fejes Viktória 6.c
ˇ99-2000\126 Kerületi milleniumi 6 fordulós történelemverseny VIII. hely csapat Fejes Viktória 7.c
ˇ99-2000\56 Csecsemőgondozó verseny 5. régió III. hely csapat Fejes Viktória 7.c
ˇ99-2000\66 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. I. hely csapat Fejes Viktória 7.c
ˇ99-2000\92 Kerületi Csapody Vera Természetismereti verseny III. hely csapat Fejes Viktória 7.c
2000-01\105 Autóbuszos Budapesz-ismereti verseny II. hely csapat Fejes Viktória 8.c
2000-01\3 Kerületi atlétikai verseny II. hely Fejes Viktória 8.c
2000-01\65 N.A.P Diákolimpia Mezei Futóverseny I. hely Fejes Viktória 8.c
2000-01\89 Kerületi Társadalomismereti Verseny II. hely csapat Fejes Viktória 8.c
2000-01\96 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely Fejes Viktória 8.c
2000-01\62 Kerületi Himnusz- és Szózat-mondó verseny III. hely Fekete Barbara 7.b
2005-2006\48 Területi Elsősegélynyújtó verseny I. hely csapat Fekete Fruzsina 6d
2000-01\39 Területi Tornaverseny III. hely csapat felső
2000-01\78 Kerületi Kispályás Focibajnokság I. hely csapat felső
2001-02\78 Kerületi kézilabda  III. hely csapat felső tagozatos lányok
ˇ99-2000\21 Területi Tornaverseny VI. hely csapat felsős csapat
2001-02\108 Területi Tornaverseny III. hely csapat felsős csapat
2001-02\118 Budapesti Tornaverseny VI. hely csapat felsős csapat
2001-02\119 Budapesti Tornaverseny VIII. hely csapat felsős csapat
2002-03\17 Országos Meghívásos Diákolimpia VII. hely csapat felsős csapat
2002-03\23 Területi Tornaverseny IV. hely csapat felsős csapat
2005-2006\71 Országos Réthy Sándor Emlékverseny (torna) II. hely csapat felsős csapat
2005-2006\73 Országos Rákoskerti Tornakupa III. hely csapat felsős csapat
2005-2006\74 Országos Szársomlyó Kupa Villány (torna) VII. hely csapat felsős csapat
2000-01\15 Kerületi rajzpályázat (Tűzoltóparancsnokság) III. hely Fenyvesi Dániel 1.a
2001-02\7 Kerületi Hangszerkészítő verseny II. hely Fenyvesi Dániel 2.a
2002-03\55 Katasztrófavédelmi Polgári Védelem Ifjúsági Verseny Különdíj Fenyvesi Letícia 5a
2004-05\32 Kerületi polgárvédelmi verseny VIII. hely csapat Fenyvesi Letícia 7a
ˇ97-98\25 Kerületi Hevesy György kémiaverseny VII. hely Figyelmesi Árpád 8.c
ˇ97-98\5 Kerületi Hevesy György kémiaverseny VI. hely Figyelmesi Árpád 8.c
ˇ97-98\6 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. csapat Figyelmesi Árpád 8.c
ˇ98-99\172 Kerületi mezeifutás II. hely csapat Filus Gábor 8.b
2000-01\1 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat fiú csapat I. korcsop.
2000-01\12 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat fiú csapat II. korcsop.
2000-01\6 Váltófutó bajnokság II. hely fiú csapat II. korcsop.
ˇ99-2000\7 Kerületi kosárlabda bajnokság I. hely csapat fiúcsapat
ˇ97-98\72 Kerületi kosárlabda bajnokság VII. hely csapat fiúk
2000-01\9 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) III. hely fiúk
ˇ97-98\94 Kerületi atlétikai verseny IV. hely csapat fiúk 5.-6. O
ˇ97-98\95 Kerületi atlétikai verseny IV. hely csapat fiúk 7.-8. O
ˇ97-98\101 Kerületi Ligeti Majális sportvetélkedőjén I. hely csapat fiúk alsó
ˇ97-98\97 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat fiúk alsó
ˇ97-98\102 Kerületi Ligeti Majális sportvetélkedőjén II. hely csapat fiúk felső
2004-05\11 Kerületi Könyvtári verseny II. hely csapat Fodor Alexandra 6c
2005-2006\01 Kerületi német tanulmányi verseny V. hely Fodor Alexandra 7c
2005-2006\10 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat Fodor Alexandra 7c
ˇ95-96\01 Országos József Attila Szavalóverseny II. hely Fodor András 8.o
ˇ95-96\02 Budapesti Szavalóverseny II. hely Fodor András 8.o
ˇ95-96\19 Kerületi versmondó verseny I.hely Fodor András 8.o
2005-2006\44 Kerületi vers- és prózamondó verseny I. hely Furka Csenge 1b
ˇ99-2000\106 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat Fürdős Zsanett 4.c
ˇ99-2000\41 Kerületi Kaán Károly természettudományi verseny V. hely Fürdős Zsanett 4.c
2001-02\47 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Fürdős Zsanett 6.c
2002-03\13 Kerületi Könyvtári verseny III. hely csapat Fürdős Zsanett 7.c
2002-03\8 "Háztetők" Országos Rajzverseny I. hely Fürdős Zsanett 7.c
ˇ97-98\43 Kerületi vöröskeresztes "Győzzön az egészség" verseny IV. hely csapat Gagán Petra
ˇ96-97\10 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő I. hely csapat Gáspár Attila 8.o
ˇ97-98\89 Kerületi úszóverseny III. hely Gáspár Béla 7.a
ˇ98-99\148 Kerületi úszóverseny II. hely Gáspár Béla 8.a
2001-02\128 "Meseváros" országos rajzpályázat III.hely Gáspár Szilvia
2001-02\164 Kerületi társadalomismereti verseny III. hely csapat Gersteinbrein Zsuzsanna 8a
2001-02\169 Kerületi Budapest-ismereti csapatverseny I. hely csapat Gersteinbrein Zsuzsanna 8a
2001-02\74 Kerületi helytörténeti verseny II. hely csapat Gersteinbrein Zsuzsanna 8a
ˇ98-99\24 Kerületi furulyaverseny III. hely csapat Gombás Nikolett 3.a
ˇ97-98\17 Kerületi vers- és prózamondó verseny III. hely Gubek Edina 3.a
ˇ98-99\40 Kerületi vers- és prózamondó verseny III. hely Gubek Edina 4.a
2004-05\88 Kerületi pados váltó II. hely csapat Hajas Ádám 1c
ˇ98-99\79 Kerületi atlétikai verseny II. hely Hajdú Csilla 6.b
ˇ98-99\80 Kerületi tornaverseny IV. hely Hajdú Csilla 6.b
ˇ99-2000\10 Kerületi „Otthonunk Rákosliget” c. képzőművészeti pályázat I. hely Hajnik Ágota 7.b
2005-2006\42 Kerületi egyéni úszóverseny: hát-gyorsápillangó III. hely Hanák Viktor 7b
ˇ97-98\52 Csecsemőgondozó verseny 5. régió I. hely csapat Hanzi Réka 7.a
ˇ97-98\55 Budapesti Csecsemőgondozó Verseny I. hely csapat Hanzi Réka 7.a
ˇ97-98\58 Országos Csecsemőgondozó Verseny VII. hely Hanzi Réka 7.a
ˇ98-99\126 Kerületi vöröskeresztes "Győzzön az egészség" verseny IV. hely csapat Hanzi Réka 8.a
ˇ98-99\131 Kerületi Helytörténeti vetélkedő V. hely csapat Hanzi Réka 8.a
2002-03\47 Kerületi rajzverseny I. hely Harangozó Renáta 6a
ˇ99-2000\1 Kerületi mezeifutás III. hely csapat hatodikos leánycsapat
ˇ99-2000\18 Kerületi prózamondó verseny III. hely Hegedűs Dávid 6.a
2000-01\80 Kerületi Tűzvédelmi Verseny III. hely csapat Hegedűs Dávid 7a
2001-02\23 NAP Atlétikai Bajnokság I. hely Hegedűs Dávid 8a
2001-02\39 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Hegedűs Dávid 8a
2001-02\49 Jó tanuló, jó sportoló díjra jelöltek sport Hegedűs Dávid 8a
2001-02\90 Kerületi technika verseny I. hely csapat Hegedűs Dávid 8a
2003-04\57 Lakóhelyem (városom, falum) Orsz. Rajzverseny III. hely Hoffmann Brigitta 8c
2004-05\68 Kerületi pados váltó II. hely csapat Hoffmann Éva 2a
2004-05\36 Kerületi szorobán verseny III. hely Hoffmann Márk 1b
2005-2006\28 Kerületi alsós könyvtári verseny I. hely csapat Horváth Eszter 4a
2000-01\83 Kerületi Tűzvédelmi Verseny III. hely csapat Horváth Márton 4b
2001-02\163 Kerületi társadalomismereti verseny I. hely csapat Hosszú Anett 8a
2001-02\77 Kerületi helytörténeti verseny III. hely csapat Hosszú Anett 8a
ˇ98-99\68 Kerületi atlétikai verseny II. hely Hosszú Barbara 6.c
ˇ99-2000\130 Kerületi milleniumi 6 fordulós történelemverseny X. hely csapat Hosszú Barbara 7.c
ˇ99-2000\44 Kerületi Herman Ottó biológiaverseny VI. hely Hosszú Barbara 7.c
ˇ99-2000\89 Kerületi Csapody Vera Természetismereti verseny III. hely csapat Hosszú Barbara 7.c
2001-02\28 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Hosszú Gabriella 3.c
2004-05\10 Kerületi Könyvtári verseny II. hely csapat Hosszú Gabriella 6c
2002-03\51 Katasztrófavédelmi Polgári Védelem Ifjúsági Verseny Különdíj Hosszú Nándor 5a
2004-05\04 Kerületi angol nyelvű honismereti vetélkedő I. hely csapat Hosszú Nándor 7a
2004-05\30 Kerületi polgárvédelmi verseny VIII. hely csapat Hosszú Nándor 7a
2005-2006\35 Kerületi angol országismereti verseny III. hely csapat Hosszú Nándor 8a
2001-02\17 Kerületi szorobán verseny VI. hely Hosszú Renáta 4.a
2002-03\52 Katasztrófavédelmi Polgári Védelem Ifjúsági Verseny Különdíj Hosszú Renáta 5.a
2004-05\29 Kerületi polgárvédelmi verseny VIII. hely csapat Hosszú Renáta 7a
2005-2006\36 Kerületi angol országismereti verseny III. hely csapat Hosszú Renáta 8a
2000-01\113 Kerületi rajzverseny IV. hely Hricsovinyi Dóra 3a
2001-02\79 Kerületi ének verseny I. hely Hricsovinyi Dóra 4a
2002-03\16 Kerületi népdaléneklő verseny II.hely Hricsovinyi Dóra 5a
2002-03\31 Fővárosi Társaséneklési Verseny I. hely Hricsovinyi Dóra 5a
2004-05\07 Kerületi műdaléneklő verseny I. hely Hricsovinyi Dóra 7a
ˇ97-98\54 Csecsemőgondozó verseny 5. régió I. hely csapat Hujber Mónika 7.a
ˇ97-98\57 Budapesti Csecsemőgondozó Verseny I. hely csapat Hujber Mónika 7.a
ˇ97-98\59 Országos Csecsemőgondozó Verseny VII. hely Hujber Mónika 7.a
ˇ98-99\127 Kerületi vöröskeresztes "Győzzön az egészség" verseny IV. hely csapat Hujber Mónika 8.a
2002-03\33 Budapesti Diákolimpia - Játékos sportverseny V. hely csapat I és II. korcsoport
2002-03\34 NAP mezei futóverseny V. hely csapat I korcsoport fiú
2000-01\16 Kerületi Váltóverseny III. hely csapat I. évfolyam csapat
2001-02\110 Kerületi Játékos sportverseny II. hely csapat I. évfolyam csapat
2001-02\22 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely csapat I. korcsoport
2001-02\72 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely csapat I. korcsoport
2001-02\69 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) IV. hely csapat I. korcsoport fiú
2003-04\45 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat I. korcsoport fiú
2001-02\34 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) I. hely csapat I. korcsoport lány
2002-03\38 NAP mezei futóverseny III. hely csapat I. korcsoport lány
2002-03\59 NAP atlétikai összesített verseny III. hely csapat I. korcsoport lány
2003-04\46 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat I. korcsoport lány
2001-02\137 NAP atlétikai összesített verseny IV. hely csapat I. korcsoportos fiú
2002-03\58 NAP atlétikai összesített verseny I. hely csapat I. korcsoportos fiú
2001-02\136 NAP atlétikai összesített verseny III.hely csapat I. korcsoportos lány
2000-01\17 Kerületi Váltóverseny I. hely csapat II. évfolyam csapat
2001-02\111 Kerületi Játékos sportverseny II. hely csapat II. évfolyam csapat
2000-01\97 NAP Atlétikai Bajnokság I. hely csapat II. korcsop. Fiú
2000-01\98 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely csapat II. korcsop. Lány
2001-02\70 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) IV. hely csapat II. korcsoport fiú
2002-03\35 NAP mezei futóverseny III. hely csapat II. korcsoport fiú
2001-02\56 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) II. hely csapat II. korcsoport lány
2001-02\83 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely csapat II. korcsoport lány
2002-03\39 NAP mezei futóverseny I. hely csapat II. korcsoport lány
2002-03\60 NAP atlétikai összesített verseny III. hely csapat II. korcsoport lány
2001-02\140 NAP atlétikai összesített verseny IV. hely csapat II. korcsoportos fiú
2001-02\139 NAP atlétikai összesített verseny II. hely csapat II. korcsoportos lány
2000-01\18 Kerületi Váltóverseny III. hely csapat III. évfolyam csapat
2001-02\112 Kerületi Játékos sportverseny II. hely csapat III. évfolyam csapat
2005-2006\22 Országos Diákolimpia (torna) III. hely csapat I-II. korcsop
2001-02\105 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely csapat III. korcsoport
2003-04\41 Kispályás labdarúgó verseny II. hely csapat III. korcsoport
2002-03\2 NAP Atlétikai Bajnokság V. hely csapat III. korcsoport - fiú
2002-03\3 NAP Atlétikai Bajnokság V. hely csapat III. korcsoport - lány
2001-02\67 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) III. hely csapat III. korcsoport fiú
2002-03\36 NAP mezei futóverseny III. hely csapat III. korcsoport fiú
2002-03\62 NAP atlétikai összesített verseny III. hely csapat III. korcsoport fiú
2001-02\141 NAP atlétikai összesített verseny II. hely csapat III. korcsoport lány
2001-02\149 NAP Atlétikai Bajnokság I. hely csapat III. korcsoport lány
2001-02\66 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) III. hely csapat III. korcsoport lány
2002-03\40 NAP mezei futóverseny II. hely csapat III. korcsoport lány
2002-03\63 NAP atlétikai összesített verseny II. hely csapat III. korcsoport lány
2003-04\48 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat III. korcsoport lány
2001-02\143 NAP atlétikai összesített verseny V. hely csapat III. korcsoportos fiú
2005-2006\23 Országos Diákolimpia (torna) II. hely csapat III-IV. korcsop
ˇ97-98\68 Zrinyi Ilona Országos matematikaverseny körzeti fordulója   Ilonka Rita 6.a
ˇ98-99\89 Kerületi németverseny V. hely Ilonka Rita 7.a
ˇ98-99\90 Kerületi Helytörténeti vetélkedő VI. hely Ilonka Rita 7.a
ˇ99-2000\114 Kerületi matematikaverseny VI. hely Ilonka Rita 8.a
ˇ99-2000\116 Varga Tamás Országos matematikaverseny II. forduló Ilonka Rita 8.a
ˇ99-2000\22 Kerületi németverseny I. hely Ilonka Rita 8.a
2003-04\31 Kerületi történelemverseny III. hely Ilyés András 7b
2000-01\19 Kerületi Váltóverseny I. hely csapat IV. évfolyam csapat
2001-02\113 Kerületi Játékos sportverseny II. hely csapat IV. évfolyam csapat
2000-01\99 NAP Atlétikai Bajnokság I. hely csapat IV. korcsop. Lány
2003-04\42 Kispályás labdarúgó verseny I. hely csapat IV. korcsoport
2002-03\4 NAP Atlétikai Bajnokság IV. hely csapat Iv. korcsoport - lány
2001-02\68 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) II. hely csapat IV. korcsoport fiú
2002-03\37 NAP mezei futóverseny III. hely csapat IV. korcsoport fiú
2001-02\45 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) I. hely csapat IV. korcsoport lány
2003-04\49 Kerületi atlétikai verseny II. hely csapat IV. korcsoport lány
2002-03\65 NAP atlétikai összesített verseny II. hely csapat IV. korcsoport lány 
2001-02\146 NAP atlétikai összesített verseny VI. hely csapat IV. korcsoportos fiú
2001-02\144 NAP atlétikai összesített verseny I. hely csapat IV. korcsoportos lány
2001-02\14 Kerületi szorobán verseny VI. hely Iványi Mónika 4.a
2001-02\8 Kerületi Hangszerkészítő verseny II. hely Iványi Mónika 4.a
2000-01\110 Kerületi technika verseny V. hely csapat Jakab Tamás 8b
2005-2006\34 Kerületi felsős könyvtári verseny I. hely csapat Jekli Kriszti 6b
2001-02\13 Kerületi szorobán verseny V. hely Jóvér Ádám 4.a
2001-02\46 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Juhász Krisztina 7.a
2005-2006\50 Területi Elsősegélynyújtó verseny I. hely csapat Juhász Rajmund 6d
2002-03\57 Kerületi V. Szorobánverseny III. hely Juhász Richárd 2a
2003-04\35 Kerületi V. Szorobánverseny III. hely Juhász Richárd 3a
2004-05\41 Kerületi szorobán verseny III. hely Juhász Richárd 4a
2004-05\59 Kerületi atlétikai verseny II. hely Juhász Richárd 4a
2003-04\01 Kerületi népdaléneklő verseny I. hely Jurcsisin Roland 1a
2002-03\54 Katasztrófavédelmi Polgári Védelem Ifjúsági Verseny Különdíj Kabina Dániel 5a
ˇ98-99\2 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Kádas Gergely 1.b
2004-05\56 Kerületi Népdaléneklő Verseny III. hely csapat Kalacsi Lóránt 4a
ˇ99-2000\60 Csecsemőgondozó verseny 5. régió IV. hely csapat Káli Nikolett 7.c
2000-01\26 Kerületi Társasének Verseny I. hely kamarakórus
2000-01\53 Budapesti Dal- és Társasének Verseny III. hely kamarakórus
2005-2006\19 Kerületi angol verseny (nem tagozatos kat.) II. hely Kardos Thomas
2001-02\102 Kerületi alsós rajzverseny V. hely Katona Koppány 4c
2002-03\9 "Háztetők" Országos Rajzverseny   Katona Koppány 5c
ˇ98-99\106 Kerületi atlétikai verseny II. hely csapat Katona Luca 6.c
ˇ98-99\107 Kerületi atlétikai verseny II. hely Katona Luca 6.c
ˇ98-99\108 Budapesti kézilabda verseny III. hely csapat Katona Luca 6.c
ˇ99-2000\127 Kerületi milleniumi 6 fordulós történelemverseny VIII. hely csapat Katona Luca 7.c
ˇ99-2000\36 Kerületi rajzverseny I. hely  Katona Luca 7.c
ˇ99-2000\55 Csecsemőgondozó verseny 5. régió I. hely csapat Katona Luca 7.c
ˇ99-2000\67 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. I. hely csapat Katona Luca 7.c
ˇ99-2000\87 Budapesti Rajzverseny XIII. hely Katona Luca 7.c
ˇ99-2000\95 Budapesti Csecsemőgondozó Verseny I. hely csapat Katona Luca 7.c
ˇ99-2000\98 Országos Csecsemőgondozó verseny V. hely csapat Katona Luca 7.c
2000-01\104 Autóbuszos Budapesz-ismereti verseny II. hely csapat Katona Luca 8.c
2000-01\4 Kerületi atlétikai verseny III. hely Katona Luca 8.c
2000-01\44 Kerületi rajzverseny II. hely Katona Luca 8.c
2000-01\71 N.A.P Diákolimpia Mezei Futóverseny III. hely Katona Luca 8.c
2000-01\95 NAP Atlétikai Bajnokság I. hely Katona Luca 8.c
2000-01\88 Kerületi Társadalomismereti Verseny II. hely csapat Katona Luca 8c
ˇ97-98\16 Kerületi rajzverseny III. hely Katona Piroska
2001-02\160 Országos Hevesy György Kémiaverseny XIX. Hely Katona Piroska
2001-02\96 Kerületi kémia verseny I. hely Katona Piroska
2001-02\97 Budapesti Hevesy György Kémiaverseny V. hely Katona Piroska
ˇ99-2000\32 Országos oklevéltervező pályázat: II. hely Katona Piroska 6.b
ˇ99-2000\38 Kerületi rajzverseny III. hely Katona Piroska 6.b
2000-01\47 Kerületi kémia verseny I. hely Katona Piroska 7.a
2000-01\50 Kerületi kémia verseny I. hely csapat Katona Piroska 7.a
2001-02\37 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Katona Piroska 8.b
2001-02\88 Kerületi rajzverseny I. hely Katona Piroska 8b
ˇ99-2000\39 Kerületi rajzverseny IV. hely Katona Réka 8.c
ˇ99-2000\62 Kerületi Mérei Ferenc biológiaverseny II. hely Katona Réka 8.c
ˇ99-2000\63 Kerületi Mérei Ferenc biológiai verseny budapesti forduló IV. hely Katona Réka 8.c
ˇ99-2000\61 Csecsemőgondozó verseny 5. régió IV. hely csapat Kecze Dorottya 7.c
2001-02\152 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Kelecsendi Krisztina 5.c
2004-05\35 Kerületi szorobán verseny III. hely Kemény Róbert 1b
2004-05\46 Kerületi pados váltó II. hely csapat Kemény Róbert 1b
2005-2006\47 Kerületi matematikaverseny IV. hely Kertész Katalin 5b
ˇ99-2000\57 Csecsemőgondozó verseny 5. régió III. hely csapat Keszei Éva 7.c
2000-01\121 Kerületi Közbiztonsági és Tűzvédelmi verseny I. hely Keszei Éva 7.c
ˇ98-99\128 Kerületi vöröskeresztes "Győzzön az egészség" verseny IV. hely csapat Kincses Mónika 8.a
ˇ98-99\132 Kerületi Helytörténeti vetélkedő V. hely csapat Kincses Mónika 8.a
ˇ95-96\15 Kerületi kémia verseny III. hely Király Dávid 7.o
ˇ96-97\2 Kerületi Hevesy György kémiaverseny I. hely Király Dávid 8.
2005-2006\09 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat Kiss Alexandra
2003-04\21 Országos népmese illusztrációs pályázat díjazott Kiss Alexandra 5
ˇ98-99\55 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Kiss Attila 4.c
ˇ98-99\190 Kerületi kézilabda  I. hely csapat Kiss Bernadett 8.c
ˇ98-99\191 Budapesti kézilabda verseny III. hely Kiss Bernadett 8.c
ˇ99-2000\111 Kerületi Budapest-ismereti csapatverseny II. hely csapat Kiss Nikoletta 7.b
ˇ99-2000\40 Kerületi rajzverseny V. hely Kiss Nikoletta 7.b
2000-01\102 Autóbuszos Budapesz-ismereti verseny I. hely csapat Kiss Nikoletta 8.b
2004-05\39 Kerületi szorobán verseny IV. hely Kiss Szabina 1b
ˇ98-99\92 Csecsemőgondozó verseny 5. régió I. hely csapat Kiss Tímea 7.b
ˇ98-99\95 Budapesti Csecsemőgondozó Verseny II. hely csapat Kiss Tímea 7.b
2002-03\56 Katasztrófavédelmi Polgári Védelem Ifjúsági Verseny Különdíj Kleiber Renáta 5a
2005-2006\51 Területi Elsősegélynyújtó verseny I. hely csapat Kocsis Bence 6d
2002-03\6 X. Országos Gyermekrajzpályázat Különdíj Kocsis Brigitta 5a
2004-05\31 Kerületi polgárvédelmi verseny VIII. hely csapat Kocsis Brigitta 7a
ˇ96-97\15 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Kocsis László 6.a
ˇ98-99\139 Országos "Budapest arcai" vetélkedő III. hely csapat Kocsis László 8.a
ˇ98-99\141 Kerületi Helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Kocsis László 8.a
ˇ96-97\16 Kerületi versmondó verseny I. hely Kocsis Nikolett 3.o
ˇ95-96\07 Kerületi alsós vers- és prózamondó verseny I. hely Kocsis Nikoletta 2.o
2000-01\29 Kerületi német nyelvi verseny - nem tagozatos szintje IV. hely Koleszár Krisztina
ˇ99-2000\25 Kerületi németverseny VII. hely Koleszár Krisztina 7.o
ˇ98-99\100 Területi Vöröskeresztes verseny III. hely csapat Koncz András 7.c
2005-2006\38 Kerületi angol országismereti verseny III. hely csapat Kovács Anna 7b
2002-03\53 Katasztrófavédelmi Polgári Védelem Ifjúsági Verseny Különdíj Kovács Balázs 5a
2004-05\33 Kerületi polgárvédelmi verseny VIII. hely csapat Kovács Balázs 7a
2001-02\55 Kerületi Mérei Ferenc biológiaverseny IV. hely Kovács Gergő 8.a
2001-02\60 Polgárvédelmi Területi Ifjúsági verseny V. hely csapat Kovács Gergő 8.a
2002-03\48 Kerületi rajzverseny III. hely Kovács Margaréta 5c
ˇ98-99\9 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Kovács Margaretta 1.c
2001-02\151 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Kovács Margaretta 4.c
2000-01\70 N.A.P Diákolimpia Mezei Futóverseny III. hely Kovács Nikolett
2001-02\94 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely Kovács Nikolett
2005-2006\14 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat Kovács Nikolett
ˇ98-99\8 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Kovács Nikolett 1.c
2001-02\148 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Kovács Nikolett 4.c
2004-05\91 Kerületi német tanulmányi verseny VI. hely Kovács Nikolett 7c
2005-2006\02 Kerületi német tanulmányi verseny III. hely Kovács Nikolett 8c
2005-2006\17 Kerületi atlétikai verseny III. hely Kovács Nikolett 8c
2005-2006\18 Kerületi atlétikai verseny I. hely Kovács Nikolett 8c
2005-2006\39 Kerületi helytörténeti verseny IV. hely csapat Kovács Nikolett 8c
ˇ97-98\38 Kerületi Csapody Vera természetismereti verseny  I. hely csapat Kovács Ri 7.c
2000-01\66 N.A.P Diákolimpia Mezei Futóverseny II. hely Kovács Richárd
2002-03\43 NAP mezei futóverseny I. hely Kovács Richárd 6c
ˇ97-98\12 Kerületi Hevesy György kémiaverseny VII. hely Kovács Tamás 7.b
ˇ97-98\13 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. csapat Kovács Tamás 7.b
ˇ98-99\170 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. hely csapat Kovács Tamás 8.b
ˇ97-98\49 Csecsemőgondozó verseny 5. régió II. hely csapat Kovács Veronika 8.a
2005-2006\45 Kerületi vers- és prózamondó verseny I. hely Könczöl Emese 2c
ˇ97-98\37 Kerületi Csapody Vera természetismereti verseny  I. hely csapat Köröm K 7.c
ˇ98-99\189 Kerületi németverseny V. hely Körömi Krisztina 8.c
2003-04\13 Budapesti Tornaverseny I. hely csapat Kőrösi Nikolett 4c
2004-05\15 Budapesti Tornaverseny II. hely csapat Kőrösi Nikolett 5c
ˇ98-99\15 Kerületi váltóverseny I. hely csapat Krima Barbara 2.c
2001-02\44 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Krima Barbara 5.c
2004-05\75 Kerületi Helyesírási verseny III. hely Kugyella Bernadett 3c
2004-05\38 Kerületi szorobán verseny IV. hely Kugyella Noémi 1b
2004-05\64 Kerületi Csapody Vera Természetismereti verseny I. hely csapat Kun Balázs 6b
2005-2006\60 Kerületi Csapody Vera verseny I. hely csapat Kun Balázs 7b
2004-05\53 Kerületi Népdaléneklő Verseny III. hely csapat Kun Viktória 4a
ˇ98-99\186 Kerületi kézilabda  I. hely csapat Kuris Barbara 8.c
ˇ98-99\187 Kerületi atlétikai verseny II. hely Kuris Barbara 8.c
ˇ98-99\188 Budapesti kézilabda verseny III. hely Kuris Barbara 8.c
2000-01\74 Rákosmenti Helytörténeti Verseny II. hely csapat Lakatos Szilvi 8.b
ˇ96-97\19 Kerületi rajzverseny I. hely Lakatos Szilvia
2000-01\87 Kerületi Társadalomismereti Verseny I. hely csapat Lakatos Szilvia 8b
ˇ99-2000\49 Kerületi angol verseny (nem tagozatos kat.) V. hely Láng Krisztina
2000-01\23 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat lány csapat I. korcsop.
2000-01\5 Váltófutó bajnokság II. hely lány csapat I. korcsop.
2000-01\34 Kerületi atlétikai verseny II. hely csapat lány csapat II. korcsop.
2000-01\7 Váltófutó bajnokság II. hely lány csapat II. korcsop.
2000-01\45 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat lány csapat III. korcsop.
2000-01\56 Kerületi atlétikai verseny II. hely csapat lány csapat IV. korcsop.
2000-01\8 Váltófutó bajnokság III. hely lány csapat IV. korcsop.
ˇ97-98\100 Kerületi Ligeti Majális sportvetélkedőjén II. hely csapat lányok
ˇ97-98\73 Kerületi kosárlabda bajnokság VI. hely lányok
ˇ97-98\93 Kerületi kézilabda  I. hely csapat lányok
2000-01\10 NAP-váltó (Nemzeti Atlétikai Program) I. hely lányok
ˇ97-98\96 Kerületi atlétikai verseny II. hely csapat lányok 7.-8. O 
ˇ97-98\98 Kerületi atlétikai verseny II. hely csapat lányok alsó
2001-02\157 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Lapu Gellért 2c
2001-02\84 Kerületi alsós prózamondó verseny I. hely Lapu Gellért 2c
2002-03\20 Kerületi alsós prózamondó verseny III. hely Lapu Gellért 3c
2002-03\41 NAP mezei futóverseny III. hely Lapu Kornél 2c
2004-05\20 Kerületi matematikaverseny VI. hely Lapu Kornél 4c
ˇ99-2000\77 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. III. hely csapat Lénárt Zsófia 6.c
2004-05\70 Kerületi pados váltó II. hely csapat Lettner Lóránt 2a
ˇ98-99\17 Kerületi váltóverseny I. hely csapat Lipták Anita 2.c
ˇ98-99\35 Vöröskeresztes verseny II. hely csapat Littai Bence 3.c
ˇ98-99\67 Kerületi énekverseny III. hely Lólé Melinda 4.c
2001-02\159 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Lovas László 2.c
ˇ98-99\10 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Lovas Réka 1.c
2001-02\147 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Lovas Réka 4.c
ˇ98-99\54 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Lovas Sándor 4.c
ˇ98-99\179 Kerületi kézilabda  I. hely csapat Lökös Klaudia 8.c
ˇ98-99\180 Kerületi mezeifutás III. hely Lökös Klaudia 8.c
ˇ98-99\181 Kerületi atlétikai verseny II. hely Lökös Klaudia 8.c
ˇ98-99\182 Budapesti kézilabda verseny III. hely Lökös Klaudia 8.c
2000-01\91 NAP Atlétikai Bajnokság II. hely Lőrinc Ádám 5.c
ˇ98-99\39 Kerületi atlétikai verseny III. hely Lőrincz Ádám 3.c
2000-01\67 Kerületi atlétikai verseny I. hely Lőrincz Ádám 5.c
ˇ98-99\11 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Lőrincz Dániel 1.c
ˇ98-99\87 Kerületi Teleki Pál földrajzverseny VI. hely Lukács András 7.a
ˇ98-99\88 Kerületi németverseny V. hely Lukács András 7.a
ˇ99-2000\23 Kerületi németverseny II. hely Lukács András 8.a
ˇ99-2000\35 Kerületi földrajzverseny IV. hely Lukács András 8.a
2001-02\155 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Lukács Fanni 2.c
2000-01\52 Kerületi kémia verseny I. hely csapat Lukács Levente 7.a
2003-04\03 Kerületi népdaléneklő verseny I. hely  Lukács Marci 3a
2004-05\54 Kerületi Népdaléneklő Verseny III. hely csapat Lukács Márton 4a
2004-05\60 Kerületi Társasének Verseny I. hely csapat Lukács Márton 4a
2005-2006\65 Kerületi Csapody Vera verseny III. hely csapat Lukács Márton 5a
2003-04\51 Feladatmegoldó és Tehetségkutató Országos Tanulmányi Veseny levelező orsz. Döntős Magnucz Dóra 2a
2005-2006\27 Kerületi alsós könyvtári verseny I. hely csapat Magnucz Dóra 4a
2004-05\72 Országos Sam Füles VIII. hely Magnusz Dóra 3a
ˇ98-99\104 Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Különdíj Majorcsik Emese
ˇ97-98\19 Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny III. hely Majorcsik Emese 5.b
ˇ97-98\62 Kerületi népdalverseny II. hely Majorcsik Emese 5.b
ˇ97-98\66 Kerületi szavaló verseny különdíj Majorcsik Emese 5.b
ˇ99-2000\109 Kerületi Budapest-ismereti csapatverseny II. hely csapat Majorcsik Emese 7.b
ˇ99-2000\48 Kerületi angol verseny (nem tagozatos kat.) I. hely Majorcsik Emese 7.b
2000-01\100 Autóbuszos Budapesz-ismereti verseny I. hely csapat Majorcsik Emese 8.b
2000-01\32 Kerületi angol nyelvi verseny III. hely Majorcsik Emese 8.b
2000-01\41 Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny III. hely Majorcsik Emese 8.b
ˇ97-98\22 Kerületi Helytörténeti vetélkedő V. hely csapat Mátéffy Balázs 8.c
2004-05\45 Kerületi pados váltó II. hely csapat Matúz Levente 1b
2001-02\156 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Maurnyi Andrea 2.c
2003-04\10 Budapesti Tornaverseny I. hely csapat Maurnyi Andrea 4c
2004-05\14 Budapesti Tornaverseny II. hely csapat Maurnyi Andrea 5c
ˇ99-2000\110 Kerületi Budapest-ismereti csapatverseny II. hely csapat Maurnyi Csilla 7.b
ˇ99-2000\31 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. hely csapat Maurnyi Csilla 7.b
2000-01\101 Autóbuszos Budapesz-ismereti verseny I. hely csapat Maurnyi Csilla 8.b
ˇ98-99\81 Kerületi tornaverseny IV. hely Mazsu Éva 6.c
ˇ99-2000\131 Kerületi milleniumi 6 fordulós történelemverseny X. hely csapat Mazsu Éva 7.c
ˇ99-2000\70 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. I. hely csapat Mazsu Éva 7.c
ˇ99-2000\91 Kerületi Csapody Vera Természetismereti verseny III. hely csapat Mazsu Éva 7.c
2000-01\72 Rákosmenti Helytörténeti Verseny II. hely csapat Mazsu Éva 8.c
2000-01\86 Kerületi Társadalomismereti Verseny I. hely csapat Mazsu Éva 8c
2004-05\71 Kerületi pados váltó II. hely csapat Menyhárt Mátyás 2a
ˇ99-2000\123 Kerületi milleniumi 6 fordulós történelemverseny VII. hely csapat Mérten Nikolett 6.a
ˇ99-2000\84 Polgárvédelmi Területi Ifjúsági verseny V. hely csapat Mérten Nikolett 6.a
2001-02\61 Polgárvédelmi Területi Ifjúsági verseny V. hely csapat Mérten Nikolett 8.a
2000-01\48 Kerületi kémia verseny II. hely Mészáros Bence 7.a
2000-01\51 Kerületi kémia verseny I. hely csapat Mészáros Bence 7.a
2000-01\81 Kerületi Tűzvédelmi Verseny III. hely csapat Mészáros Bence 7a
2001-02\168 Kerületi Budapest-ismereti csapatverseny I. hely csapat Mészáros Bence 8a
2001-02\62 Polgárvédelmi Területi Ifjúsági verseny V. hely csapat Mészáros Bence 8a
2001-02\65 Kerületi fizikaverseny VI. hely Mészáros Bence 8a
2001-02\91 Kerületi technika verseny I. hely csapat Mészáros Bence 8a
ˇ98-99\183 Kerületi kézilabda  I. hely csapat Mészáros Melinda 8.c
ˇ98-99\184 Kerületi kosárlabda bajnokság III. hely csapat Mészáros Melinda 8.c
ˇ98-99\185 Budapesti kézilabda verseny III. hely Mészáros Melinda 8.c
2001-02\19 Kerületi szorobán verseny IV. hely Mézner Gábor 4.b
2004-05\65 Kerületi Csapody Vera Természetismereti verseny I. hely csapat Mézner Norbert 6b
2005-2006\20 Kerületi Topográfiai verseny IV. hely Mézner Norbert 7b
2005-2006\59 Kerületi Csapody Vera verseny I. hely csapat Mézner Norbert 7b
2001-02\11 Kerületi szorobán verseny IV. hely Mihály Kitti 4.a
2001-02\27 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Mihály Zsuzsanna 3.c
2001-02\16 Kerületi szorobán verseny VI. hely Molnár Dorina 4.a
ˇ97-98\35 Kerületi Kaán Károly természettudományi verseny VI. hely Molnár Edit 6.c
ˇ97-98\82 Kerületi mezeifutás III. hely Molnár Ottó
ˇ98-99\103 Kerületi mezeifutás II. hely Molnár Ottó 7.c
2004-05\03 Kerületi angol nyelvű honismereti vetélkedő I. hely csapat Molnár Viktor 8a
2004-05\26 Kerületi Könyvtári verseny I. hely csapat Monori Dániel 4d
ˇ99-2000\104 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat Mózes
ˇ96-97\20 Kerületi Kazinczy Ferenc Szépkiejtési verseny I. hely Mózes Bálint 6.a
2004-05\25 Kerületi Könyvtári verseny I. hely csapat Mrsan Tamás 4b
ˇ99-2000\105 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat Nagy Adrienn
ˇ98-99\26 Kerületi furulyaverseny III. hely csapat Nagy Ágnes 3.a
2001-02\106 Kerületi egyéni történelemverseny IV. hely Nagy Anett 6c
2001-02\31 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Nagy Anett 6c
ˇ96-97\14 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Nagy Balázs 6.a
2001-02\95 Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny III. hely Nagy Cintia 5.a
ˇ96-97\12 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Nagy Eszter 6.a
ˇ97-98\78 Kerületi mezeifutás I. hely Nagy Eszter 7.a
ˇ98-99\109 Kerületi Csillagászati verseny VI. hely csapat Nagy Eszter 8.a
ˇ98-99\112 Kerületi kézilabda  I. hely csapat Nagy Eszter 8.a
ˇ98-99\113 Kerületi mezeifutás III. hely csapat Nagy Eszter 8.a
ˇ98-99\114 Kerületi kosárlabda bajnokság III. hely csapat Nagy Eszter 8.a
ˇ98-99\115 Kerületi atlétikai verseny II. hely Nagy Eszter 8.a
ˇ98-99\116 Budapesti kézilabda verseny III. hely csapat Nagy Eszter 8.a
ˇ98-99\117 Kerületi Helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Nagy Eszter 8.a
ˇ98-99\118 Országos "Budapest arcai" vetélkedő III. hely csapat Nagy Eszter 8.a
2003-04\24 Kerületi Petőfi Versmondó verseny I. hely Nagy Fruzsina 4d
2001-02\30 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Nagy Gergely 2.c
2001-02\12 Kerületi szorobán verseny V. hely Nagy Krisztián 4.a
ˇ98-99\47 Kerületi prózamondó verseny III. hely Nagy Krisztina 4.b
ˇ97-98\46 Kerületi vöröskeresztes "Győzzön az egészség" verseny V. hely csapat Nagy Nikolett
ˇ95-96\11 Kerületi Varga Tamás matematika verseny II. hely Nagy Tamás 7.o
ˇ95-96\13 Kerületi kémia verseny I.hely Nagy Tamás 7.o
ˇ96-97\7 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő I. hely csapat Nagy Tamás 8.o
2005-2006\57 Budapesti Csecsemőgondozó Verseny III. hely csapat Nagy Viktória 8d
2005-2006\13 Kerületi atlétikai verseny III. hely csapat Nánási Viktória
2001-02\150 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Nánási Viktória 4.c
2001-02\6 Kerületi Hangszerkészítő verseny I. hely Németh Imre Dávid 2.a
ˇ98-99\23 Kerületi váltóverseny I. hely csapat Németh Zoltán 2.c
ˇ98-99\51 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Nyeste Barbara 4.c
2000-01\59 Zrínyi Ilona matematika verseny VI. hely csapat nyolcadik évfolyam
2001-02\25 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Oravecz Mátyás 3.c
ˇ99-2000\16 Kerületi Diák Olimpia I. hely Összesítésben iskolánk
2000-01\63 N.A.P Diákolimpia Mezei Futóverseny II. hely csapat összesített csapat
2000-01\20 Kerületi Váltóverseny  II. hely csapat összesített eredmény
2003-04\02 Kerületi népdaléneklő verseny I. hely csapat Pacsirták 1b csop
2002-03\32 Fővárosi Társaséneklési Verseny I. hely Pálhidi Mónika 5a
2004-05\08 Kerületi műdaléneklő verseny I. hely Pálhidy Mónika 7a
ˇ98-99\56 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Palik Patrik 4.c
2001-02\40 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Palik Patrik 7.c
2003-04\07 Kerületi népdaléneklő verseny III. hely Palla Szilvi 3a
2004-05\51 Kerületi Népdaléneklő Verseny III. hely csapat Palla Szilvia 4a
2003-04\50 Feladatmegoldó és Tehetségkutató Országos Tanulmányi Veseny levelező orsz. Döntős Pallagi Hajnalka 2c
2003-04\56 Levelezős Feladatmegoldó Országos Tanulmányi Verseny II. hely Pallagi Hajnalka 2c
2004-05\19 Budapesti Tornaverseny II. hely csapat Pallagi Hajnalka 3c
2004-05\77 Országos Tornaverseny VI. hely csapat Pallagi Hajnalka 3c
2001-02\153 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Pallagi Szilvia 2.c
2003-04\11 Budapesti Tornaverseny I. hely csapat Pallagi Szilvia 4c
2000-01\117 Kerületi Csapody Vera verseny III. hely csapat Palyov András 5c
2000-01\114 Kerületi Csapody Vera verseny III. hely csapat Pap Kinga 5a
ˇ95-96\03 Fővárosi Fizika verseny XII. hely Papp Dóra
ˇ95-96\17 Kerületi kémia verseny II. hely Papp Dorottya 8.o
2004-05\06 Kerületi prózamondó verseny II. hely Papp Katalin 7a
2005-2006\24 Kerületi prózamondó verseny III. hely Papp Katalin 8a
2001-02\82 Kerületi népdaléneklő verseny III. hely Papp Kinga 6a
ˇ97-98\42 Kerületi Herman Ottó biológiaverseny   Papp Szilvia 7.c
ˇ99-2000\74 Kerületi történelmi akadályverseny III.15. II. hely csapat Pártai Nikolett 6.a
2001-02\162 Kerületi társadalomismereti verseny I. hely csapat Pártai Nikolett 8a
2001-02\76 Kerületi helytörténeti verseny III. hely csapat Pártai Nikolett 8a
ˇ95-96\08 Kerületi alsós vers- és prózamondó verseny III. hely Pártai Nilla 3.o
ˇ99-2000\24 Kerületi németverseny IV. hely Pártai Nilla 7.o
ˇ98-99\41 Kerületi váltóverseny II. hely csapat Patai Glória 4.a
ˇ98-99\43 Kerületi tornaverseny II. hely Patai Glória 4.a
ˇ98-99\44 Kerületi tornaverseny III. hely Patai Glória 4.a
ˇ98-99\45 Budapesti tornaverseny IV. hely Patai Glória 4.a
ˇ98-99\46 Országos tornaverseny V. hely Patai Glória 4.a
ˇ98-99\71 Kerületi háromtusa III. hely csapat Patai Glória 4.a
2000-01\112 Zrínyi Ilona matematika verseny 190-ből 68. Pataki Balázs 3a
2001-02\15 Kerületi szorobán verseny VI. hely Pataki Balázs 4a
2002-03\50 Katasztrófavédelmi Polgári Védelem Ifjúsági Rajzverseny I. hely Pataki Balázs 5a
2005-2006\26 Kerületi Kaán Károly természettudományi verseny IV. hely Pataki Bernadett
2004-05\67 Kerületi pados váltó II. hely csapat Patonay Nóra 2a
ˇ98-99\33 Vöröskeresztes verseny II. hely csapat Pauli Tünde 3.c
ˇ99-2000\11 Kerületi „Otthonunk Rákosliget” c. képzőművészeti pályázat Különdíj Pauli Tünde 4.c
2000-01\25 Harry Potter rajzpályázat III. hely Pauli Tünde 5.c
2000-01\46 Kerületi rajzverseny III. hely Pauli Tünde 5.c
2001-02\103 Kerületi egyéni történelemverseny II. hely Pauli Tünde 6c
2001-02\124 "Meseváros" országos rajzpályázat III. hely Pauli Tünde 6c
2001-02\87 Kerületi rajzverseny I. hely Pauli Tünde 6c
2002-03\28 Kerületi rajzverseny II. hely Pauli Tünde 7c
2002-03\64 NAP atlétikai összesített verseny III. hely Pauli Tünde 7c
2003-04\20 Kerületi rajzverseny II. hely Pauli Tünde 8c
2003-04\38 Országos Grafikai Verseny X. hely Pauli Tünde 8c
ˇ99-2000\33 Országos oklevéltervező pályázat: Különdíj Pauli Zsófia 6.a
ˇ99-2000\37 Kerületi rajzverseny II. hely Pauli Zsófia 6.a
2000-01\31 Kerületi angol nyelvi verseny I.hely Pauli Zsófia 7.a
2000-01\42 Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny III. hely Pauli Zsófia 7.a
2000-01\43 Kerületi rajzverseny I. hely Pauli Zsófia 7.a
2001-02\170 Kerületi Budapest-ismereti csapatverseny I. hely csapat Pauli Zsófia 8.a
ˇ95-96\10 Kerületi ének verseny I. hely Petrics Andrea
ˇ97-98\28 Kerületi alsós ének- és furulyaverseny I. hely Petrics Andrea
ˇ99-2000\26 kerületi forduló Fővárosi Dal és Társasének Verseny II. hely Petrics Andrea
ˇ99-2000\27 Fővárosi Dal és Társasének Verseny kerületi forduló I. hely  Petrics Andrea
ˇ98-99\85 Kerületi Dal- és Társasének I. hely Petrics Andrea 5.a
ˇ98-99\86 Budapesti Dal- és Társasének verseny II. hely Petrics Andrea 5.a
2001-02\166 Kerületi társadalomismereti verseny III. hely csapat Petrics Andrea 8a
2001-02\73 Kerületi helytörténeti verseny II. hely csapat Petrics Andrea 8a
2001-02\116 NAP Atlétikai Bajnokság III. hely Petrik Dóra 6.b
ˇ98-99\28 Kerületi tornaverseny III. hely Petrik Dorottya 3.b
ˇ98-99\29 Budapesti váltóverseny V. hely csapat Petrik Dorottya 3.b
ˇ98-99\30 Kerületi háromtusa III. hely csapat Petrik Dorottya 3.b
ˇ98-99\31 Kerületi futóverseny I. hely Petrik Dorottya 3.b
ˇ98-99\32 Rákoskerti Kupa II. hely Petrik Dorottya 3.b
ˇ99-2000\101 Kerületi atlétikai verseny I. hely csapat Petrik Dorottya 4.b
ˇ99-2000\107 Kerületi atlétikai verseny I. hely Petrik Dorottya 4.b
ˇ99-2000\133 Kerületi Tornaverseny II. hely csapat Petrik Dorottya 4.b
2001-02\142 NAP atlétikai összesített verseny I. hely  Petrik Dorottya 6.b
2001-02\33 A sportos csapatversenyekben kiemelkedően vett részt. sportcsapatban Petrik Dorottya 6.b
2002-03\1 NAP Atlétikai Bajnokság III. hely Petrik Dorottya 7.b
2002-03\44 NAP mezei futóverseny III. hely Petrik Dorottya 7.b
2002-03\66 NAP atlétikai összesített verseny I. hely Petrik Dorottya 7.b
2003-04\29 NAP mezei futóverseny I. hely Petrik Dorottya 8b
ˇ98-99\97 Kerületi kézilabda  I. hely csapat Petrik Ivett 7.b
ˇ98-99\98 Budapesti kézilabda verseny III. hely csapat Petrik Ivett 7.b
ˇ96-97\11 Kerületi Rákosmente helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Pintér Anikó 6.a
ˇ97-98\7 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. csapat Pintér Anikó 7.a
ˇ97-98\79 Kerületi mezeifutás III. hely Pintér Anikó 7.a
ˇ97-98\8 Budapesti Hevesy György kémiaverseny XVII. hely Pintér Anikó 7.a
ˇ97-98\9 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. hely Pintér Anikó 7.a
ˇ98-99\110 Kerületi Csillagászati verseny VI. hely csapat Pintér Anikó 8.a
ˇ98-99\119 Kerületi Hevesy György kémiaverseny II. hely csapat Pintér Anikó 8.a
ˇ98-99\120 Kerületi mezeifutás III. hely Pintér Anikó 8.a
ˇ98-99\121 Kerületi kosárlabda bajnokság III. hely csapat Pintér Anikó 8.a
ˇ98-99\122 Kerületi Helytörténeti vetélkedő II. hely csapat Pintér Anikó 8.a
ˇ98-99\123 Országos "Budapest arcai" vetélkedő III. hely csapat Pintér Anikó 8.a
2004-05\82 Kerületi pados váltó II. hely csapat Plókai Klaudia
2000-01\28 Kerületi német nyelvi verseny - nem tagozatos szintje III. hely Porsche Nilla 8.a
ˇ99-2000\47 Kerületi angol verseny (nem tagozatos kat.) I. hely  Pressburger Attila 8.o
ˇ99-2000\134 "Környezetünk gyerekszemmel" Nemzetközi Rajzpályázat I. hely Pusztai Anita 2.a
2002-03\7 X. Országos Gyermekrajzpályázat Különdíj Pusztai Anita 5.a
2003-04\36 Kerületi angol nyelvi verseny IV. hely Pusztai Anita 6.a
2005-2006\29 Kerületi alsós könyvtári verseny I. hely csapat Pusztai Balázs 4c
2000-01\22 Harry Potter rajzpályázat III. hely Pusztai Judit 4.c
2001-02\123 "Meseváros" országos rajzpályázat I. hely Pusztai Judit 5.a
2001-02\174 Kerületi történelemverseny "Az ókori Hellász" I. hely Pusztai Judit 5.a
2002-03\14 Kerületi Könyvtári verseny III. hely csapat Pusztai Judit 6.a
2002-03\29 Kerületi rajzverseny II. hely Pusztai Judit 6.a
2002-03\5 X. Országos Gyermekrajzpályázat Különdíj Pusztai Judit 6.a
2004-05\34 Kerületi rajzverseny I. hely Pusztai Judit 8a
ˇ96-97\4 Kerületi földrajzverseny III. hely Racskó Tamás 7.
ˇ97-98\20