kép

Arany ...

Nagy Tamás, Czeglédi Bálint, Sajbán Barnabás és Hervai Dániel

Kiss Szabina 8.b-s diákunk az olaszországi kickbox világbajnokságon Carrarában három súlycsoportban szerzett aranyakat a Feja-Gym színeiben. Gratulálunk neki és egyesületének!

Varga Sámuel diákunk a BHSE versenyzője, Budai István szakedző testnevelőnk tanítványa párbajtőrben aranyérmet szerzett az Olimpici szolnoki versenyén.

Grimm Zsuzsa testnevelőnk tanítványai négy induló iskola csapatai között egy II. helyet és két III. helyet szereztek. Az elsősök túlestek az első tűzkeresztségen lelkes versenyzéssel. Gratulálunk nekik.

Boros Emese, kerületi alsós versmondó versenyen I. helyezett lett!
Felkészítő: Kiss Ferencné

Tornászaink szép eredménye: két harmadik és egy második helyezés a kerületi tornaversenyen.
Felkészítők: Palyov Istvánné és Váradi Gabriella

Könczöl Emese a kerületi matematikaversenyen is VI. helyet tudta megszerezni.

A felsős diákok kerületi rajzversenyen szerzett helyezései: Könczöl Emese arany és Daragó Norbert bronz
Felkészítő: Breitkopfné Losovy Beáta

Az országos Festészeti versenyen Dragó Norbert (balra) II. helyet szerzett Varga Imola (nincs a képen) és Kun Barnabás (jobb szélen) dicséretben részesült.

A kerületi "Árpád-házi királyok" könyv- és könyvtárhasználati versenyen a 4.-es csapatunk: Csoma Fanni Enikő, Juhász Merse, Pótz Nagy Benedek és Juhász Merse III. helyet szerzett.
Gratulálunk nekik és Varga Lászlóné, Márta néni könytáros tanárunknak.

Kalacsiné Nyiszlai Zsuzsa énektanárunk büszkén öleli át két diákunkat, Bóta Bolglárkát és Lukács Dalmát, akik a Gózon Gyula Színház "Oliver" c musical-jének bemutatóján a színpadról felejthetetlen estével ajándékozotak meg minket.

Nagy csapatunk egy fontos lépéssel előbbre lépett a tornász Diákolimpia országos versenye felé.
Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, Palyov Istvánnénak, Márta néninek!

Kóbor Zsófia, Szabó Lilla, Varga Eszter, Angyal Dorottya, Magnucz Zsófia és Plókai Fruzsina

A lányok 2012. március 04-én az országos elődöntőből a Makón megrendezésre kerülő országos döntőbe jutottak! Felkészítőjük Palyov Istvánné, Márta néni.

Major Laura 6.c osztályos diák a kerületi versmondó versenyen II. helyen végzett. Felkészítője Merczel Mónika néni.

A Mozaik Tanulmányi Verseny országos döntőjén Sal Bendegúz 2. osztály / irodalom 11. helyezés ; Dombóvári Dalma 5. osztály/Vizuális kultúra 9. helyezés/Történelem 10. helyezés

Matematika Alapműveleti Verseny budapesti fordulón Dombóvári Dalma 5.o. 3. helyezés

XVII. Országos Szorobánversenyen Angyal Dorka 6.o. 6. helyezés, Balog Bíborka 2.o. 3. helyezés, Dombóvári Dalma 5.o. 4. helyezés, Sándor Alexandra 2.o. 5. helyezés

Az Erdős Renée Ház IV. ÖKOnap rajzpályázatán: Gácser Virág 5.a I./ Botlik Herietta, Mészáros Gergő, Fuchs Bence 3.b III. / Sztojcsov Balázs 1.b III. helyet szerzett.

Felkészítőjük: Árvay Zsuzsa, Szalóczyné Gintli Júlia

A kerületi fizikaversenyen Daragó Norbert I. helyen végzett, a csapat más tagjai pedig a mezőny első harmadában lettek helyezettek, Nagy Kristóf Bátor például IV. helyen fejezte be a versenyt.
Felkészítőjük: Nagy-Győry Tamás

Baán Dominik az országos a XVII. Országos Tudományos és Technikai Diákalkotó Kiállításon dicséretben részesült.
Felkészítője: Nagy Győry Tamás

Kerületi szorobánversenyen I. helyezett lett Angyal Dániel, Szuhenyák Péter és Mészáros Gergő, II. helyezést Kovács Regina, III. helyezést Minorics Milán és Steppinger Tamás 3. évfolyamos diákok szereztek.
Felkészítőjük: Patakiné Gál Anikó

A kerületi "Árpád-házi királyok" könyv- és könyvtárhasználati  versenyen a 4.-es csapatunk: Csoma Fanni Enikő, Juhász Merse, Pótz Nagy Benedek és Juhász Merse III. helyet szerzett.

Diadal Úti Általános Iskola: DSC03083Diadal Úti Általános Iskola: DSC03085

A kerületi angol versenyen Gulyás János és Szalóczi Kyra szerzett I. helyet.

Felkészítőjük: Kincses Anikó

..... és BRONZ érmes
a XVII.ker váltófutóversenyen a Diadal Ált. Iskola nap váltó csapata!

Hoffmann Attila, Hájos Dániel, Pótz Nagy Benedek és Dudás Viktor

A Réthy Sándor Emlékversenyen tornászlányaink II. illetve III. helyet szereztek.
A Kerti Kupán decemberben megismételték ezt a bravúrt!
Felkészítőik: Palyov Istvánné és Váradi Gabriella testnevelők.

Fusch Bence és Meleg Szabolcs rajzpályázati díjai

Nevelőjük: Szalócziné Gintli Júlia

Tóth Boglárka az alsós kerületi rajzverseny győztese, aki a budapesti fordulóban XI. helyezett lett.
Felkészítők: Tóthné Szabados Valéria, Breitkopfné Losovy Beáta

Dudorászók kis kórusa a kerületi népdaléneklő versenyen
arany érmet szerezett Kalacsiné Nyiszlai Zsuzsa tanárnő vezetésével.

Varga Sámuel 8.b diákunk kerületi informatikai versenyen szövegszerkesztésben I. helyet szerzett.

Tanárai: Jókuthy János és Giba Éva

A fiú az iskola területi párbajtőrbajnokságán,
 a DIADAL VÍVÓ KUPÁN is
I. helyet szerzett.

Az Öveges József Fizikaverseny kerületi fordulójában Daragó Norbert 8.b-s diákunk - az érmes rajzversenye után - ismét ezüst érmet szerzett.

Felkészítője:
Nagy Győry Tamás

Norbi a Fővárosi Komplex Rajzversenyen III. helyet szerzett

A Kaán Károly Természetismereti verseny kerületi fordulóján Lukács Dalma III. helyet szerzett. Felkészítője: Berencsyné Kalocsai Ágnes volt.
A kerületi matematikaversenyen pedig IV. helyen végzett.

Ide még egy filmet várok!

Oláh Lili 4. évfolyamos és Takács Kristóf 3. évfolyamos diákjaink a kerületi népdaléneklő minősítő versenyen ezüst érmet szereztek.

Diákjaink, Daragó Norbert, Kun Barnabás és Varga Imola a Bartók Béla AMI képzőművészeti tanszakának növendékeiként az országos festőverseny pomázi döntőjébe jutottak. Gratulálunk nekik és nevelőjüknek, Breitkopfné Losovy Beának!

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulójában Merczel Mónika tanárnő tanítványa, Vass Nikolett 6.c-s diákunk III. helyet szerzett.

A kerületi történelemversenyről 6.c-s diákjaink: Szabó Máté, Tatarek Áron és Vass Nikolett I. helyezéssel tért haza.

Gratulálunk tanáruknak, Merczel Mónika néninek.

Dombóvári Dalma 5.a osztályos tanulónka kerületi matematikaversenyen III. helyen, az alapműveleti versenyen pedig I. helyen végzett.

Felkészítője: Rajna Éva

Angyal Dorottya 6.c diák a kerületi matematikaversenyen III. helyet vívott ki.

Felkészítője: Dallos Zsuzsa

A felvételt Pálfalvi Krisztinának köszönjük.

A 4.c osztály Csiribiri szakköre a Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozón arany minősítést szerzett.

Az első területi Diadal Vívó Kupán párbajtőr fegyvernemben Varga Sámuel lett I. helyezett, a kerületi informatikai versenyen pedig szövegszerkesztésben I. helyet szerzett

A kerületi futballbajnokság 7-8. évfolyamos csapata I. helyen, a kicsik IV. helyen végeztek.

Felkészítők: Böjtösné T Eörsi, Budai István és Grimm Zsuzsanna

Kerületi Olimpiatörténeti versenyen Kun Barnabás 7.b és Máthé Dávid 8.c diákok I. helyet szereztek.

Felkészítőjük: Toró Norbert

Hallgat Fanni 6.c a monacoi nemzetközi futóversenyen II. helyezést ért el.

A Kvalitás Extra Országos Feladatmegoldó Verseny döntőjében szerzett erdményeink:

Matematika 2. évfolyam: Balogh Bíborka (32.), Nyul Balázs (24.), Sal Bendegúz (21.), Sándor Alexandra (9.), Seilinger Fanni (7.)

Nyelvtan: Balogh Bíborka (13.), Palotai Lilla 4.a ()

Szövegértés: Vásárhelyi Nagy Anna (9.), Varga Imola (8.), Seilinger Fanni (7.)

Kerületi Szorobán verseny

II. helyezett 2. évfolyamosok: Balogh Bíborka, Horváth Zsófia, Sándor Alexandra, Seilinger Fanni

III. helyezett 2. évfolyamosok: Ádám Péter, Nyul Balázs

I. helyezett 6. évfolyamosok: Angyal Dorka
II. helyezett 6. évfolyamosok: Dombóvári Dalma

Felkészítőjük: Dallos Zsuzsa