A 2006-07-es tanév archívuma - A 2007-08-as archívum - A 2008-09-es archívum
A 2009-10-es archívum - A 2010-11-es archívum - A 2011-12-es archívum

A 2012 -13-as archívum - A 2013-14-es  archívum  - A 2014-15-ös archívum
A 2015 - 16-os archívum

Petőfi Irodalmi Múzeum a Kutatók éjszakája tiszteletére kiírt rajzpályázatán diákjaink szép eredményt értek el. Steppinger Tamás és Angyal Dániel (4.b) II. helyezettek, Ruszkay Roland és Kalmár Márk Manó (4.b) pedig III. helyezettek lettek. A felső tagozatosok közül a 6.a osztályos Steppinger Brigitta és Mihóky Anna I. helyezett, Steppinger Brigitta, Lukácsi Réka és Horváth Balázs közös rajza pedig a III. helyezett lett. A diákokat Szalócziné Gintli Júlia tanárnő készítette fel és és indította a versenyen. 2012. 09

Felkészítő tanár(ok): Dallos Zsuzsa - dr. Szabóné Erős Gabriella

Tornászaink szép sikere filmen és képekben!

A Réthy Sándor Emlékversenyen induló tornászcsapataink ezüst érmeket szereztek.
Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Váradi Gabriella tanárnőnek!

Tornász Diákolimpia budapesti elődöntőjén
a legfiatalabbak ezüst érnet, a legnagyobbak bronzot szereztek.
A bronzosok az országos elődöntőbe jutottak!

Rajzversenyen szerepeltek szépen a 4.b-sek

A "családban élni jó!" c. pályázaton Szalócziné Gintli Júlia tanárnő két diákja szerepelt sikerrel

Aranyos sakkcsapat!

Aranyos sakkcsapatunkra nagyon büszkék vagyunk, ügyesen versenyeztek, ám e filmecske igazi főszereplője mesterük, Meinhart András. A nagypapa önzetlenül állt az iskola mellé, s önkéntesként tanítgatja, segíti sikerhez a sakkban fantáziát találó gyerekeket.

Nem tudunk eléggé hálásak lenni neki e munkáért. Köszönjük András bácsi!

A Szent László kerületi történelem versenyen győztes csapat tagjai: Bóta Boglárka, Dombóvári Dalma, Huta Réka 6.a.osztlyos diákok a budapesti fordulón folytatják a versenyt. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Merczel Mónika tanárnőnek!.

Büszkeségünk Angyal Dorka és némettanára, Majorcsikné Fabu Mária!

Majorcsikné Fabu Marika tanítványa, Angyal Dorka 7.c-s diákunk továbbjutott a német idegen nyelvi feladatmegoldó verseny országos döntőjébe, az ország első 20 diákja közé!
Gratulálunk mindkettőjüknek!
A májusi, szolnoki versenyre jó felkészülést és sikeres szereplést kívánunk!

Kalacsiné Ny Zsuzsa tanárnőnk diákjai a kerületi népdaléneklő versenyen I. II. III. helyet szereztek.

Fuchs Bencére nagyon büszkék lehetünk! III. helyen végzett kategóriájában.

Kerületi matematika versenyen III. helyezést ért el Horváth Henrietta 4.c osztályos diákunk.

Kerületi alapműveleti verseny II. helyezettjei lettek Lukács Dalma 6.a , Angyal Dorka 7.c

A kerületi angol idegen nyelv versenyen diákjaink, Szalóczi Kíra 6.a II. , Lukács Dalma 6.a III. és Gulyás János 7.a I. helyet szerzett.

Felkészítőjük: Kincses Anikó

Tornászlányaink egy Veszprémben rendezett meghívásos tornaversenyen  képviselték iskolánkat.

Köszönjük neki és felkészítőjüknek Váradi Gabriellának.

Prekopa Dominik a kerületi kerékpáros ügyességi versenyen II. helyezést ért el!

Diadal Úti Általános Iskola: fénykép0128

A nagy lányok: Dombóvári Dalma, Lukács Dalma, Vass Nikolett és Mónika valamint Végh Réka a Fehér Galamb Népzenei Versenyen arany minősítést szerezve az országos fordulóba jutottak.
Vezető tanáruk: Kalacsiné Nyiszlai Zsuzsa