Büszkeségeink a 2017-18-as tanévben
frissítve: 2018.05.20. 10:56

A 2006-07-es tanév archívuma - A 2007-08-as archívum - A 2008-09-es archívum
A 2009-10-es archívum - A 2010-11-es archívum - A 2011-12-es archívum

A 2012 -13-as archívum - A 2013-14-es  archívum  - A 2014-15-ös archívum
A 2015 - 16-os archívum - A 2016-17-es archívum .

Felsős házi atlétikai bajnokságunk tavalyi eredményéért osztottunk okleveleket és hirdettük meg az ideit

.

Horváth Réka a tavalyi bronz érmét az idén aranyra cserélte a Rákosmente futóversenyén.

Alsós társaival és az ő szüleikkel pedig a Decathlon futóversenyen is részt vettek, s pénzjutalmat szereztek az iskolának.

 

 

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján az első 10 csapat közé jutott Párducok és Dió csapatunk.

A kerületi atlétikai versenyen alsósaink III. helyet szereztek.

 

Ebben a hónapban Ujj Gergő 4.a osztályos tanulónknak a kerületi szépolvasó versenyen elért III. helyezéséhez gratuláltunk.

 

A "Rákoscsaba 950 éves" kerületi helytörténeti versenyen iskolánkat képviselő csapat felsőben a "Napóra", alsóban a Dió csapat lett a házi versenyben elért első helyeikkel,

majd a verseny döntőjében a felsősök első, az alsósok a második helyen végeztek!

Csapattagok felsőben: Szabó Veronika, Seilinger Fanni, Varga Imola és Vásárhelyi Nagy Anna

Az alsós remek csapat tagjai: Raffai Zsófia, Baki Laura, Papp József Ákos, Sassi Khaled

 

A Magyar Természettudományi Múzeum rajzpályázatáról Krasznai Emese 1.b és Gyurin Veronika 5.b

 "Az év emlőse a mogyorós pele" c. kiírásra beküldött alkotásaikkal kategóriáikban I. helyezést szereztek.

 

Volt diákunk, Banda Angéla akrobatikus tánccsoportjai kategóriáik dobogós helyein végeztek.

 

 

Tornászaink is a diákolimpiára készülés jegyében versenybe szálltak Veszprémben.

Az erős mezőnyben Váradi Gabriella tanárnő lányai biztató szerepléssel a mezőny első harmadában végeztek.

A Rákoskerti Tornakupán kicsinyeink IV. a nagyobbak III. helyezést szereztek.

 

Ikits Miléna 5. évfolyamos diákunk III. helyezést, Rózsa Erik 6. évfolyamos diákunk II. helyezést szerzett a kerületi helyesírási versenyen.

 

 

Keszler Mónika és Kincses Anikó tanárnők diákjai Balázs Benedek, Gulyás Liza, Kaposi Ádám, Kovács Panni, Maszlag Nikolasz és Scheilinger Fanni az országos angol idegennyelvi feladatmegoldó verseny második fordulójába jutottak.

A kerületi komplex rajzversenyen 2. helyezett lett Tóth Renáta diákunk , szintén 2. helyezett lett Békefi László a 3. a- ból.

Harmadik helyezett lett Rákos-Zichy Vilma 5.b osztályos tanuló

 

A 6.a csapat Toró Norbert tanár úr vezetésével III. helyet szereztek a Bolyai Természettudományi Csapatversenyen.

A csapat tagjai: Ordas Ádám, Szacsuri Bence, Szatványi Tamás és Zsolnay Barnabás

 

Gally-Kovács Márton, Somogyi Bálint, Kövér Bálint 3.b-s diákok a Bolyai Természettudományos Csapatversenyen IV. helyet szereztek.

Felkészítő tanáruk: Magyar Ágnes

 

A Torna Diákolimpia országos elődöntőjén alsós csapatunk szép teljesítményével 20 induló csapat közt a 8. helyet szerezte meg
A csapat tagjai voltak:
Agárdi Doroti, Gelics Boglárka, Projcs Lilla, Mihály Zsófia, Római Tímea és Tarkó Nóra.
A lányok mellett gratulálunk a testnevelő edzőnek is, Váradi Gabriella tanárnőnek!
Nagy lányaink közül néhányan korábbi egyéni pontszámaik alapján (Szabó Mara, Szántó Szandra és Terecskei Adrienn) egyéni kategóriában szerepeltek

 

Kalacsiné Zsuzsanna Nyiszlai kollégánk Diadalos DANOLÁSZÓi arany minősítést kaptak a fővárosi népdaléneklő versenyen,

s ezt a zsűri megfejelte a hévízgyörki országos népzenei fesztiválra való meghívással!
Gratulálunk a diákoknak és Zsuzsa néninek, aki ezzel az eredménnyel példamutató szakmai életpályájának legszebb állomásához ért.

 

 

Varró-Farkas Levente és Gally-Kovács Márton a kerületi alsó versmondó versenyen szereztek III. helyezést.

 

Örömmel büszkélkedünk Abaházi Rómeó versenyeredményével. A kerületi versmondó versenyen kategóriája II. helyét szerezte meg. Felkészítő tanára Binnerné Árki Erzsébet.

 

Újabb epizód az öröm- és büszkeséghegyünkhöz!
A Bartók Béla Emlék- és Zeneházban tartott alsós népdalversenyen Kalacsiné Nyiszlai Zsuzsanna diákjai kaptak arany és bronz minősítéseket!
Krasznai Csenge 2.a arany minősítéssel
Diadalos Dudorászók 2.a csapata arany (Botos Nóri, Nagy Roxána, Krasznai Csenge és Danninger Lídia)
Papp Benedek 3.a arany
Takács Natasa 1.a arany
Diadalos Dalolók 3.a bronz (Bánóczi Panni, Rózsa Hanga, Fliszár Kitti, Hellebrandt Léna)
minősítéssel érkeztek haza.

 

Gulyás Lizát az Országos angol nyelvű verseny fővárosi fordulóján elért eredménye alapján (92 pont) felterjesztettük a verseny országos döntőjébe.

 

Steppinger Lilla Tímea 4.c osztályos diákunk (balra) a kerületi alsós helyesírási versenyen III. helyezést szerzett.
Gratulálunk neki és felkészítő tanítójának, Páczi Reginának!

 

 

Az országos szorobán versenyen IV. helyezést szerzett diákok Gágyor Zsofia, Horváth Réka, Horváth Kristóf, Pálfalvi Erik, dallos Zsuzsa tanítványai.

 

A testvérvárosi helytörténeti vetélkedőn első helyen továbbjutó csapatunk

 

Kerületi szépíró versenyen dobogós helyezéseket szerzett.
Tomasovszky Franciska 6.b (középen) és Kocsis Dániel 2.c (jobbra) II. helyeket, Laczkovich Milán 1.c (balra) III. helyezést szereztek

 

Kerületi angol verseny dobogósai: Markó Petra II. hely Kaposi Ádám I.hely

 

Whürl Anna Andrea, Gágyor Zsofia, Horváth Réka, Steppinger Lilla és Horváth-és Tóth-Zsiga Kamilla negyedikes tanulók a kerületi atlétikai versenyen szereztek II. helyezést

 

Csiribiri és a Csillagfürt színjátszó csoportjaink

arany minősítést szereztek az OWS Színjátszó Találkozón 2018.04

 

 

A Klímatudatos Budapestért rajzpályázat győztes 1.c-s diákjai

 

 

Tamás Panna a Fővárosi komplex rajzverseny helyezettje